Konteyner

Askeri Konteyner

Askeri Konteyner

Askeri konteyner müşterinin talebi ve kullanım amacına uygun olarak askeri standartlarda tasarlanır ve üretilir.

Askeri Konteyner boyutları uluslararası standart olarak belirlenmiş olsa da, talebe göre özel olarak üretilmektedir.

Duvar kalınlıkları, sandviç panellerin dolgu malzemesi veya güçlendirilmiş trapez sac kullanımı amacınıza uygun olarak üretilmektedir. Genellikle askeri konteynerın iskeletinde ve tüm dış yüzeylerinde galvanizli paslanmaz profiller ve saçlar kullanılmaktadır.

Askeri konteyner sızdırmazlığı en önemli konulardan biridir. Sızdırmazlığı garantilemek için bazı önlemler alınmaktadır. Çatıda kullanılacak malzemenin yekpare olması, su birikimini engellemek adına gizli yağmur tahliye olukları, çatıda bulunan trapez sacın altına membran döşenmesi yöntemleri bu önlemlerden birkaçıdır.

Askeri konteyner zemininde genellikle betopan kullanılmaktadır. Düz ve terazide olması en önemli husustur.

Veri merkezi konteynerlarında topraklamayı sağlamak için zemine betopan üzerine ESD zemin uygulanmaktadır. Askeri konteyner  bölümleri, pencere olup olmaması veya boyutları, kapı ölçüleri tamamen sizlerin isteği üzerine üretilmektedir. Planlanıp, projesi çizildikten sonra üretime geçilmektedir.

Askeri konteynerlar, Sistem odası konteynerlarımızda (data center konteyner) IP55 su sızdırmazlığı, kablo geçiş aparatlarında IP55 su sızdırmazlığı ve E15 yangın dayanım standartına uygun üretilmektedir.

Klima temini ve montajı, UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) temin ve montajı, elektrik dağıtım panosunun düzenlenmesi ve üretimi, özel boyutlarda rack kabin üretimi, sunucuların rack kabin içerisine yatay veya dikey yerleştirilmesine olanak sağlayan set, konteyner otomasyon yazılımı ve uzaktan yönetebilen ortam izleme sistemi de sunduğumuz hizmetler arasındadır.

İlgili Görseller